Wczoraj zainaugurowaliśmy kolejną edycję Studium Zawodowego Coacha Biznesu. Warszawską 6 edycję (jednocześnie 9 edycję organizowaną przez Pracownię Coachingu NOVO) otworzył Michał.

Dzielenie się z innymi naszymi doświadczeniami coachingowymi jest naszą pasją i misją jednocześnie. Wierzymy, że każdy ma prawo do realizacji swoich marzeń. Coaching bardzo pomaga w tym. Niezależnie od tego, czy pracujemy z organizacjami, czy z klientami indywidualnymi, wspieranie w zmianie jest dla nas niezwykłym doświadczeniem. Cieszymy się, że są osoby, którym idea towarzyszenia innym w rozwoju jest również bliska.

Ucząc innych coachów bierzemy na siebie odpowiedzialność za to, w jaki sposób będą pracować ze swoimi klientami i jakie wartości będą realizować. To nakłada na nas obowiązek ciągłego rozwoju i samodoskonalenia. Wierzymy w moc superwizji i nieustannego podnoszenia kwalifikacji.

Wraz z tym, jak my dojrzewamy jako coachowie, trenerzy i mentorzy, zmienia się sposób, w jaki uczymy coachingu. Z każdą kolejną edycją program Studium Coachingu jest coraz dojrzalszy i jestem przekonany, że ten proces doskonalenia programu i metody nauczania nigdy się nie zakończy.

Jesteśmy wdzięczni wszystkim naszym absolwentom – początkującym i tym bardziej dojrzałym już coachom – za to, że byli i są dla nas inspiracją i wymagającym cenzorem naszych edukacyjnych i coachingowych eksperymentów :-).

Z pozdrowieniami w piękny niedzielny dzień.