W ostatni weekend zainaugurowaliśmy kolejną, czwartą już edycję Szkoły Coachingu Zespołowego i Grupowego. Program przygotowuje do pracy coachingowej z grupami zespołami.

Podczas pierwszego zjazdu zajmowaliśmy się coachingiem grupowy. Poza krótkim wprowadzeniem na temat istoty coachingu grupowego, prezentowaliśmy warsztat oparty o model GROW oraz metodę aktywizującą przeżywanie. Uczestnicy kursu mieli możliwość doświadczyć na sobie działania obu sposobów pracy. Prezentowaliśmy warunki konieczne do tego, aby efektywnie pracować coachingowo z grupą, prezentowaliśmy sesje demonstracyjne i uczestnicy mieli okazję do rzeczywistej pracy coachingowej.

Podczas szkolenia prezentowaliśmy różne techniki i metody pracy coachingowej, takie jak: praca z archetypami, wizją i wartościami, metaforę Podróży Bohatera, czy schemat Thomanna. Uczestnicy mieli możliwość popracowania w mniejszych zespołach z kartami coachingowymi.

Kolejne spotkanie już w październiku.

Wszystkich, którzy myślą o poszerzeniu swoich kompetencji o coaching grupowy i zespołowy, serdecznie zapraszamy do kontaktu – Rafał Szewczak, Dyrektor Programowy Szkoły Coachingu Zespołowego i Grupowego:

e-mail: biuro(at)pracownianovo.pl
tel. kom.: +48 502 709 208