fbpx

Rozwijaj z nami praktykę coacha i trenera!

Pakiet dla Freelancera! – Dla wszystkich tych, którzy chcą zyskać nowy zawód i na nim zarabiać.

Mimo tego, że wakacje dopiero na półmetku, warto już dziś pomyśleć o swojej zawodowej przyszłości. Inwestycja, która zawsze się zwraca, to inwestycja we własny rozwój. Dlatego zobacz, co przygotowaliśmy dla osób, które myślą o zmianie kierunku swojej kariery.

Na jesieni startują nasze trzy flagowe programy:

 • Szkoła Coachingu Zespołowego i Grupowego – Program dla praktykujących coachów i trenerów, którzy chcieliby pracować coachingowo z grupami i zespołami. Planowany start 24 edycji: 21-22 września 2019 r.
 • Studium Zawodowe Coacha Biznesu – Program przygotowujący do zawodu coacha, akredytowany przez International Coach Federation i przygotowujący do akredytacji na poziomie Associate Certified Coach. Planujemy start aż trzech edycji, w trzech różnych miastach: 21-22 września 2019 r. (Warszawa), 26-27 października 2019 r. (Olsztyn) oraz 24-25 listopada 2019 r. (Lublin).
 • Studium Trenera Zmiany – Program rozwijający kompetencje trenera zmiany. Uczymy kompetencji szkoleniowych i projektowania efektywnych procesów zmiany. Planujemy start dwóch edycji: 28-30 września 2019 r. (Warszawa) oraz 14-15 września 2019 r. (Olsztyn).

W ramach Szkół NOVO przygotowujemy naszych studentów do samodzielnej pracy w zawodzie trenera i coacha. Mamy już ponad 10-letnie doświadczenie w uczeniu coachingu i trenerstwa. Nasze programy są akredytowane przez International Coach Federation – największą organizację zrzeszającą coachów na świecie. Uruchomiliśmy ponad 70 edycji naszych kursów. Na rynku nasi absolwenci prowadzą już własne szkoły coachingu.

Przychodząc do nas, będziesz się uczył od najlepszych. W kadrze znajdziesz doświadczonych superwizorów, trenerów coachingu i certyfikowanych coachów:

 • Michał Bloch – Wolny Lancer. Certyfikowany coach (MCC), psycholog, superwizor i mentor coach. Współautor pierwszego polskiego podręcznika o coachingu grupowym.
 • Rafał Szewczak – Twój nauczyciel coachingu. Certyfikowany coach (PCC), akredytowany superwizor Izby Coachingu, psycholog i mentor coach. Współautor pierwszego polskiego podręcznika o coachingu grupowym.
 • Magdalena Kozioł – Pani od sensu. Akredytowany coach i superwizor Izby Coachingu, mentor coach. Autorka bloga i podcastu poświęconego poszukiwaniu sensu życia.
 • Joanna Grela – Certyfikowany coach (PCC), psycholog, superwizor i mentor coach. Współautorka pierwszego polskiego podręcznika o coachingu grupowym.
 • Anna Szewczak – Certyfikowany trener biznesu i trener zmiany. Specjalizuje się we wspieraniu kadry menedżerskiej w organizacjach biznesowych.

Uczymy kompetencji trenera i coacha oraz wspieramy Twoją praktykę w biznesie

Dla wszystkich tych, którzy wybiorą jedną z naszych szkół, przygotowaliśmy dodatkowy Pakiet dla Freelancera. Rozwój kompetencji trenera i coacha to jedno, ale to, co decyduje o tym, czy ktoś odniesie sukces na rynku szkoleniowym, to sprawdzony model biznesu i efektywne procesy pozyskiwania klientów. Dlatego postanowiliśmy Was wesprzeć w rozwijaniu Waszych indywidualnych biznesów coachingowych i szkoleniowych.

Ci, którzy zdecydują się na jedną z naszych szkół do 15 września otrzymają w cenie kursu:

 • Trener i coach na rynku – Seminarium przygotowujące do budowania własnego biznesu trenerskiego i coachingowego. 8 godzin intensywnej pracy nad stworzeniem modelu biznesowego i modelu sprzedaży. Standardowa cena: 985 zł.
 • Jak zacząć zarabiać na coachingu i szkoleniach? – Program mentoringowy online. Przez 3-tygodnie pracujemy nad wyborem specjalizacji dla Twojego biznesu i projektowaniem Twojej marketingowo-sprzedażowej platformy. Standardowa cena: 450 zł.
 • Trener online – Cykl webinarów uczący, jak budować praktykę coacha i trenera w pełni wirtualnie. Standardowa cena: 500 zł

Otrzymasz zatem dodatkowo szkolenia o wartości 1.935 zł.

Zachęcamy Cię do kontaktu i zadawania pytań. Dowiesz się, jak wygląda nauka w naszych szkołach, co możesz zyskać:

Oferujemy atrakcyjne formy płatności – Przy płatnościach jednorazowych dajemy rabaty. Dla tych, dla których jednorazowa inwestycja jest sporym wyzwaniem, rozkładamy płatności nawet na 12 rat.


Dołącz do naszej grupy na Facebooku: NOVO – Coaching i szkolenia
Ucz się bezpłatnie o coachingu i szkoleniach.