fbpx

Super Pakiet na czas kryzysu

Wszystko wskazuje na to, że obecna sytuacja znacząco zmieni reguły gry na rynku. Może to jest dobry moment, aby zastanowić się nad zmianą kierunku swojej kariery zawodowej? Nawet jeśli nie chcesz jej zmieniać, może warto mieć po prostu plan B.

Coaching oferuje wiele możliwości. Możesz pracować zdalnie i w kontakcie bezpośrednim. Możesz pracować z klientem indywidualnym, grupą i zespołem. Możesz pracować w oparciu o czysty coaching lub łączyć go ze swoim dotychczasowym doświadczeniem. Możesz pracować jako coach na pełen etat lub może to być dla Ciebie po prostu dodatkowe źródło dochodu.

Najważniejsze jednak jest to, że potrzebujesz tylko pół roku, aby zacząć zarabiać na coachingu. To w tej chwili jedna z najszybszych ścieżek pozwalających na przekwalifikowanie.

Według Ogólnopolskiego Badania Coachów przeprowadzonego między lipcem 2019 a styczniem 2020 r. na grupie praktykujących 323 coachów, średnia stawka za 60 minutową sesję, w przypadku coachów z akredytacją wynosi 249 złotych (Źródło: PERSON.IN – test osobowości). Gra jest warta zachodu!

NOVO - szkołą coachów

Przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowy Super Pakiet, który przygotuje Cię do tego, aby szybko zacząć:

  • Nauczymy Cię coachingu w oparciu o najwyższe standardy. Nasza szkoła jest akredytowana przez International Coach Federation, a my zajmuje się uczeniem coachingu od ponad 10 lat.
  • Pokażemy, jak prowadzić sesje zdalnie – przez telefony lub za pomocą komunikatorów internetowych. Sami tak pracujemy z klientami indywidualnymi, grupami i zespołami. To spowoduje, że łatwiej Ci będzie pozyskiwać klientów. Po prostu będziesz mógł wspierać ich niezależnie od tego, gdzie mieszkają.
  • Pomożemy przenieść firmę do internetu. Pokażemy jak wybrać specjalizację, jak zbudować model biznesowy, a przede wszystkim, jak pozyskiwać klientów do minimum ograniczając koszty biznesu.

Nasz Super Pakiet zawiera:

  • Studium Zawodowe Coacha Biznesu – edycja online – Sześciomiesięczny program przygotowujący do akredytacji Associate Certified Coach w International Coach Federation. Kompletny program obejmujący mentor coachingi grupowy i indywidualne.
  • Trener online – Trzymiesięczny program przygotowujący do prowadzenia szkoleń i coachingów zdalnie za pośrednictwem telefonu i komunikatorów internetowych. Prezentujemy różne metody pracy online i różne nowoczesne narzędzia.
  • Trener i coach na rynku – Seminarium wraz z konsultacjami grupowymi, które pokazuje, jak zbudować biznes trenerski i coachingowy. Podpowiadamy jak wybrać niszę na rynku, jak zbudować model biznesowy i jak pozyskiwać klientów do pracy w coachingu zdalnym. Pracujemy na Twoich case study.

Wszystkie programy realizowane są zdalnie. Żadnych wyjazdów, żadnych dodatkowych kosztów i niepotrzebnego tracenia czasu.
Nie ważne gdzie mieszkasz, teraz możesz pracować z nami.

Super cena

Zamiast 8.435 zł za pakiet, teraz zapłacisz 5.950 zł
Ograniczona ilość miejsc.
Możliwość rozłożenia płatności nawet na 10 rat!

Zadzwoń do nas, aby sprawdzić ofertę +48 535 435 066 lub napisz: biuro@pracownianovo.pl