Podniosłam swoje kompetencje managerskie

Zawodowo nie jestem związana z trenerstwem, jednak, dzięki Studium, podniosłam swoje kompetencje managerskie. W pracy zawodowej już zaczęłam wykorzystywać wiedzę o procesie grupowym, a w relacjach z pracownikami narzędzia coachingowe. Bardzo przydatny był dla mnie zjazd o pracy z zespołem w kryzysie – coaching zespołowy. Również sama wewnętrznie zrozumiałam proces zmiany i mam nadzieję, że …

Czytaj więcej…

Dostajesz zmianę siebie jako trenera…

Mnóstwo okazji i materiału do rozwoju kompetencji trenerskich. Świetne połączenie mądrych doświadczonych trenerów, dobrze dobranych treści merytorycznych, różnorodnych doświadczeń zawodowych uczestników i mnóstwa inspiracji do dalszego rozwoju. W efekcie dostajesz zmianę siebie jako trenera już w trakcie szkoły i możesz na swoich doświadczeniach wspierać zmianę u innych.

To zdecydowanie moja najlepsza inwestycja w tym roku

Studium Trenera Zmiany spełniło moje oczekiwania w 100%. Trenerzy wykazali pełen profesjonalizm, zaangażowanie i przekazali ogrom wiedzy, zwłaszcza tej praktycznej. Atmosfera podczas zajęć bardzo przyjazna niemal rodzinna. To zdecydowanie moja najlepsza inwestycja w tym roku. Szczerze polecam!

Trener Zmiany zbudował mnie na nowo i zmieniły moje życie

Studium Trenera Zmiany i Studium Coacha Biznesu to przede wszystkim cudowni ludzie. Rafał Szewczak, Ania Szewczak, Magdalena Kozioł. Tutaj pojawia się moje wielkie i krótkie DZIĘKUJĘ. Dziękuję za wyposażenie mnie w umiejętność pracy z trudnym klientem, za narzędzia, umiejetność budowania procesów rozwojowych w biznesie, a także wskazanie jakie pytania sobie zadać przy planowaniu przebiegu rozmów. …

Czytaj więcej…

W Twoim życiu zajdzie duża zmiana…

Szkoła Trenerów NOVO to przede wszystkim nietuzinkowi Trenerzy który uczą z pasją. Nietypowy sposób dzielenia się swoim doświadczeniem inspiruje do zmiany i działania. Decydując się na szkołę NOVO jedne co jest pewne to, że w Twoim życiu zajdzie duża zmiana. Gorąco polecam!

POBIERZ DARMOWY E-BOOK

"JAK POMÓC SOBIE I INNYM? 5 KROKÓW, by samodzielnie polepszyć swój związek, karierę i samopoczucie!"