NOVO powstało z pasji do pomagania.

Idea NOVO powstała z marzenia za niezależnością i możliwością realizacji.

Stworzyliśmy ją razem: Rafał Szewczak i Michał Bloch.

Autorka zdjęcia: Magdalena Kozioł

Od ponad 15 lat rozwijamy kompetencje trenerskie i coachingowe. Pomagamy wspierać innych. Wszystkie kursy, które stworzyliśmy opierały się na naszym doświadczeniu i wartościach.

 

Nasz zespół

 

Rafał Szewczak

Rafał Szewczak

Superwizor i trener coachingu. Akredytowany coach (Master Certified Coach, CoachWise Certified Coach, Akredytowany Coach Izby Coachingu). Psycholog i Trener umiejętności psychospołecznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Współautor pierwszych polskich podręczników na temat coachingu grupowego i coachingu zespołowego.

Specjalizuje się w coachingu przedsiębiorczości i coachingu relacji. Wspiera zespoły w kryzysie. Pomaga coachom, trenerom i innym freelancerom rozwinąć swoją praktykę biznesową. Pracuje z parami w kryzysie.

Więcej informacji: rafalszewczak.com

 

 

Michał Bloch

Superwizor i trener coachingu. Akredytowany coach (Master Certified Coach, CoachWise Certified Coach). Psycholog i trener biznesu. Współautor pierwszych polskich podręczników na temat coachingu grupowego i coachingu grupowego.

Specjalizuje się w executive coachingu i mentoringu przedsiębiorczości. Pracuje z członkami zarządów i menedżerami. Wspiera zespoły w kryzysie. Pomaga coachom, trenerom i innym freelancerom rozwinąć swoje biznesy.

Więcej informacji: jakrzucicetat.pl/

Nasza Misja

Nieustanny rozwój kompetencji coachingowych na rynku w Polsce i Europie, poprzez profesjonalizację zawodu coacha i ciągłe wsparcie innych w rozwoju.

Nasza Wizja

Zawód Coacha w Polsce o najwyżej jakości, spełniający normy etyczne, wspierający organizacje, zespoły, liderów zmian oraz jednostki.

Coachowie korzystający ze szkoleń Pracowni Coachingu NOVO są nauczeni prowadzenia coachingu skoncentrowanego na kliencie i jego potrzebach, przy respektowaniu Kodeksu Etyki ICF oraz Kluczowych Wartości ICF. Ich umiejętności i standardy pracy dostarczają wsparcie wielu gałęziom biznesu oraz klientom indywidualnym.

Pracownia Coachingu NOVO od początku współpracuje z International Coach Federation i posiada najwyższy poziom akredytacji jako dostawca profesjonalnych szkoleń coachingowych.

Uczenie coachingu

W uczeniu coachingu stawiamy na użyteczność i praktyczne przygotowanie do zawodu coacha. Nasze szkolenia prowadzimy w sposób warsztatowy – prezentując nie tylko teorię, ale przede wszystkim tworząc środowisko do bezpiecznego praktykowania coachingu. Stawiamy na demonstrację realnych sesji coachingowych, trening pod obserwacją oraz pisemny i ustny feedback, a także pracę z mentorami.

Tylko w ten sposób, praktykując coaching, można się go skutecznie nauczyć. Coachem jest ten, kto coachuje…

Dlaczego wybraliśmy, aby kształcić coachów poprzez profesjonalne szkolenia akredytowane przez ICF?

ICF jest największą i najbardziej rozpoznawalną organizacją na świecie, gwarantującą najwyższe standardy jakościowe i etyczne. Jako Pracownia Coachingu NOVO od początku chcieliśmy dostarczać kompleksowych szkoleń, przygotowujących coachów na poziomie kompetencji, narzędzi i etycznej postawy tak, aby byli gotowi do samodzielnej pracy. Wierzymy, że podejście coachingowe, poprzez wspieranie ludzi w osiąganiu tego, czego pragną, zmienia świat na lepsze. Chcieliśmy i chcemy być częścią tego procesu.

POBIERZ DARMOWY E-BOOK

"JAK POMÓC SOBIE I INNYM? 5 KROKÓW, by samodzielnie polepszyć swój związek, karierę i samopoczucie!"