NOVO powstało z pasji do pomagania.
Idea NOVO powstała z marzenia za niezależnością i możliwością realizacji.

Stworzyliśmy ją razem: Rafał Szewczak i Michał Bloch.

Autor zdjęcia: Magda Kozioł

Od ponad 15 lat rozwijamy kompetencje trenerskie i coachingowe. Pomagamy wspierać innych. Wszystkie kursy, które stworzyliśmy opierały się na naszym doświadczeniu i wartościach.

Nasz zespół

Rafał Szewczak

Rafał Szewczak

Superwizor i trener coachingu. Akredytowany coach (Master Certified Coach, CoachWise Certified Coach, Akredytowany Coach Izby Coachingu). Psycholog i Trener umiejętności psychospołecznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Współautor pierwszych polskich podręczników na temat coachingu grupowego i coachingu zespołowego.

Specjalizuje się w coachingu przedsiębiorczości i coachingu relacji. Wspiera zespoły w kryzysie. Pomaga coachom, trenerom i innym freelancerom rozwinąć swoją praktykę biznesową. Pracuje z parami w kryzysie.

Więcej informacji: rafalszewczak.com

 

Michał Bloch

Superwizor i trener coachingu. Akredytowany coach (Master Certified Coach, CoachWise Certified Coach). Psycholog i trener biznesu. Współautor pierwszych polskich podręczników na temat coachingu grupowego i coachingu grupowego.

Specjalizuje się w executive coachingu i mentoringu przedsiębiorczości. Pracuje z członkami zarządów i menedżerami. Wspiera zespoły w kryzysie. Pomaga coachom, trenerom i innym freelancerom rozwinąć swoje biznesy.

Więcej informacji: jakrzucicetat.pl/