fbpx

Społeczność NOVO

Przygotowujemy trenerów i coachów do pracy w zawodzie, oferując kursy i szkolenia, ale także budując wspierającą się nawzajem społeczność NOVO.

Zdajemy sobie sprawę, że rozpoczęcie praktyki nie zawsze jest łatwe i dlatego wspieramy naszych absolwentów na różne sposoby, aby ułatwić im start na rynku szkoleniowym i coachingowym.

Photo by Annie Spratt on Unsplash

Grupa na Facebooku – NOVO – coaching i szkolenia

Grupa dla wszystkich osób zainteresowanych coachingiem i szkoleniami. Podpowiadamy, jak rozwijać swoją praktykę coacha i trenera, polecamy ciekawą literaturę i wymieniamy się doświadczeniami. Do grupy może dołączyć każdy, kogo interesuje tematyka trenerska i coachingowa.

Link do grupy – https://www.facebook.com/groups/pracownianovo/


Grupa na Facebooku – NOVO VIP Mastermind

Grupa zamknięta, wyłącznie dla absolwentów naszych szkół: Studium Zawodowego Coacha Biznesu, Studium Trenera Zmiany, Szkoły Coachingu Zespołowego i Grupowego, Studium Praktycznej Psychologii oraz wybranych projektów korporacyjnych.

W ramach grupy można uzyskać wsparcie trenerów NOVO oraz innych absolwentów w zakresie: rozwoju kompetencji trenera o coacha i budowania własnej praktyki biznesowej. Jest doskonałe miejsce do superwizowania własnych przypadków z pracy coachingowej i trenerskiej.

Link do grupy – https://www.facebook.com/groups/NOVOabsolwenci/


Program indywidualnych praktyk w NOVO

Absolwenci mają możliwość asystowania w szkołach NOVO. W ramach praktyk mają możliwość obserwowania programu z perspektywy trenera wspierającego. Jest to świetna okazja, aby zapoznać się z programem kursu z nowej perspektywy i utrwalić kompetencje coacha i trenera. Dzięki możliwości bezpośredniej pracy z doświadczonymi trenerami NOVO, uczestnicy programu mają możliwość współprowadzenia wybranych modułów i uzyskania informacji zwrotnej na temat swoich umiejętności trenera i coacha.