Społeczność NOVO

Jeśli interesuje Cię coaching, poznawaj go razem z nami – zupełnie bezpłatnie.
Naszą misją jest rozwijanie coachingu jako profesji w Polsce. Niezależnie od tego, czy dopiero robisz pierwsze kroki w coachingu, czy jesteś już praktykującym coachem, możesz się z nami wiele nauczyć.

Przygotowujemy trenerów i coachów do pracy w zawodzie, oferując kursy i szkolenia, ale także budując wspierającą się nawzajem społeczność NOVO.

Zdajemy sobie sprawę, że rozpoczęcie praktyki nie zawsze jest łatwe i dlatego wspieramy naszych absolwentów na różne sposoby, aby ułatwić im start na rynku szkoleniowym i coachingowym.

Dołącz do nas na Facebooku – Jak zostać coachem? Grupa wsparcia!

Grupa dla wszystkich osób zainteresowanych coachingiem i tych, którzy nie wiedzą, czym jest coaching, a są tego ciekawi.

  • Pokazujemy, co jest istotą coachingu i jak można go wykorzystać w swoje pracy i w życiu.
  • Podpowiadamy, jak zostać coachem i rozwijać swoją praktykę coacha.
  • Polecamy ciekawą literaturę.
  • Wymieniamy się doświadczeniami.

Do grupy może dołączyć każdy, kogo interesuje tematyka coachingowa.

Link do grupy – https://www.facebook.com/groups/jakzostaccoachem


Wsparcie dla absolwentów NOVO – NOVO VIP Mastermind

Grupa zamknięta, wyłącznie dla absolwentów naszych szkół: Studium Zawodowego Coacha Biznesu, Szkoły Trenerów Online, Szkoły Coachingu Zespołowego i Grupowego, Studium Coachingu Systemowego oraz wybranych projektów korporacyjnych.

W ramach grupy można uzyskać wsparcie trenerów NOVO oraz innych absolwentów w zakresie: rozwoju kompetencji trenera o coacha i budowania własnej praktyki biznesowej. Jest doskonałe miejsce do superwizowania własnych przypadków z pracy coachingowej i trenerskiej.

Link do grupy – https://www.facebook.com/groups/NOVOabsolwenci/


Program indywidualnych praktyk w NOVO

Absolwenci mają możliwość asystowania w szkołach NOVO. W ramach praktyk mają możliwość obserwowania programu z perspektywy trenera wspierającego. Jest to świetna okazja, aby zapoznać się z programem kursu z nowej perspektywy i utrwalić kompetencje coacha i trenera. Dzięki możliwości bezpośredniej pracy z doświadczonymi trenerami NOVO, uczestnicy programu mają możliwość współprowadzenia wybranych modułów i uzyskania informacji zwrotnej na temat swoich umiejętności trenera i coacha.

Jeśli jesteś zainteresowana / zainteresowany asystowaniem w jednym z naszych kursów, napisz do Rafała lub Michała.

POBIERZ DARMOWY E-BOOK

"JAK POMÓC SOBIE I INNYM? 5 KROKÓW, by samodzielnie polepszyć swój związek, karierę i samopoczucie!"