Pobierz darmowy e-book „5 kroków, by samodzielnie polepszyć swój związek, karierę i samopoczucie!”

DARMOWY E-BOOK:
„JAK POMÓC SOBIE I INNYM? 5 KROKÓW, by samodzielnie polepszyć swój związek, karierę i samopoczucie!”

PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCYCH COACHÓW I … TWÓJ PIERWSZY PODRĘCZNIK, JEŚLI DOPIERO MYŚLISZ O ZAWODZIE COACHA!

CO ZNAJDZIESZ W ŚRODKU?

  1. Uniwersalne metody, które przydadzą się Tobie, ale również Twojemu otoczeniu, za każdym razem, gdy będziesz chciał komuś pomóc w ważnej dla niego kwestii.
  2. 5 kroków, przez które przechodzi każda osoba doświadczająca zmiany w życiu zawodowym i prywatnym!
  3. Praktyczne ćwiczenia i proste narzędzia coachingowe, które możesz OD RAZU wykorzystać na sobie, ale również zaproponować komuś, komu chcesz pomóc (tak zaczynał KAŻDY COACH)!
  4. Zaproszenie do świata coachingu i pokazanie Ci, DLACZEGO ROZMOWA Z DRUGIM CZŁOWIEKIEM MOŻE TRWALE ZMIENIĆ JEGO ŻYCIE! NA LEPSZE!

Jeśli samemu jesteś w miejscu, w którym chcesz coś osiągnąć, rozwinąć się albo pokonać jakieś swoje ograniczenie – zapraszamy Cię do przejścia przez ten pięcioetapowy proces zmiany razem z nami!

Jeśli myślisz o zostaniu coachem – sprawdź na sobie MOC COACHINGU i dowiedz się, czy ten zawód jest dla Ciebie!

darmowy e-book do pobrania

Kim jesteśmy?

Michał Bloch

Michał Bloch

Psycholog, Podcaster i Bloger. Właściciel marki Jak rzucić etat?. Coach z najwyższym międzynarodowym certyfikatem na poziomie Master w Międzynarodowej Federacji Coachów.

Pomaga budować marki osobiste i uwalniać się od szefa i etatu! Michał ma ponad 16 tygodni wolnego w roku, w tym dwumiesięczne wakacje! Może pracować z każdego miejsca na świecie. Swoje marki buduje od kilkunastu lat, a od 2016 r. działa wyłącznie online. To najlepszy dowód na to, że zawód coacha daje mnóstwo wolności!

Prywatnie – szczęśliwy mąż, ojciec dwóch wspaniałych córek i zapalony wędkarz… który fotografuje i wypuszcza każdy złowiony okaz!

Rafał Szewczak

Korporacyjny Rebeliant, Internetowy Przedsiębiorca i Nauczyciel Coachingu.

Rafał uwielbia uczyć się nowych rzeczy i dzielić się z innymi tym, czego się nauczy. Żyje z pasji, zachęcając do pracy na własnych zasadach. Głęboko wierzy, że sprawy mogą się toczyć z lekkością.

Jest gorącym fanem budowania biznesów online. Coaching jest częścią jego tożsamości. Posiada najwyższą akredytację w Międzynarodowej Federacji Coachów. Pisze o coachingu i uczy coachingu.

Prywatnie jest mężem Ani, ojcem Bartosza i Leny. Uwielbia kawę, góry i poezję śpiewaną.

Rafał Szewczak

Oni przeczytali już e-booka:

Jola Hildebrandt

Jola Hildebrandt

E-book jest napisany w taki sposób, że od pierwszego kroku można doświadczyć coachingu na sobie samym. Sprawdzić jak działa. Każdy kolejny krok wciąga do pracy nad własnym rozwiązaniem swojego dylematu, wyzwania, problemu. W e-booku w bardzo przystępny, obrazowy i mega empatyczny sposób pokazano, jak dzięki pracy własnej można nie tylko osiągać swoje własne cele, ale również dzięki temu wspierać innych ludzi w ich rozwoju. Serdecznie polecam.

Marek Koteras

Marek Koteras

Bardzo mi się podoba forma, w której w opowieść rozwojową wplecione są narzędzia, które z kolei prowadzą do realnej zmiany. Układ e-booka pozwala w przyjazny i nieinwazyjny sposób przepracować zmianę, do której się szykujesz. Zastosowane narzędzia pozwalają spojrzeć z dystansu zarówno na motywatory jak i elementy blokujące zmianę. Polecam początkującym coachom i osobom aspirującym do tej roli!

Natalia Leśnikowska

Natalia Leśnikowska

Ten e-book to idealna lektura dla osób, które zastanawiają się czy coaching to dobra droga dla nich. Ale też dla tych, którzy chcieliby się dowiedzieć więcej na temat tego, czym coaching jest, bo gubią się w natłoku wszystkiego, co się o coachingu pisze i mówi. Ja już podjęłam moją decyzję o tym, żeby zostać coachem, a gdybym wcześniej przeczytała tego e-booka… decyzja byłaby z pewnością taka sama!

POBIERZ DARMOWY E-BOOK

"JAK POMÓC SOBIE I INNYM? 5 KROKÓW, by samodzielnie polepszyć swój związek, karierę i samopoczucie!"